kurs komputerowy 2022-03-02
1 zł
Podkarpackie, dębica
Telefon: 146272282

HYBRYDA zaprasza na KURS KOMPUTEROWYOferujemy zajęcia dofinansowane z Funduszy
Europejskich w ramach projektu „Komputer”Szkolenie (80 h) zakończone jest egzaminem
potwierdzającym umiejętności komputerowe ECDL - Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych.Zakres tematyczny szkolenia dotyczy pracy z
pakietem MS Office; Word, Excel, PowerPoint (wprowadzanie i edycja
danych, korespondencja seryjna, tworzenie prezentacji i wykresów, zarządzanie
systemami operacyjnymi oraz plikami użytkownika).Zajęcia odbywają się w centrum Dębicy.ZAPRASZAMY ! Więcej informacji:https://www.hybryda.com.pl/wp/?page_id=2442tel.
14 627 22 82      506 203 462e-mail:
hybryda22@wp.pl

Ocena: 0
Wyświetleń: 29 Dodał(a): hybryda22


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA DĘBICA

Web-Ogloszenia.pl to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. Web-Ogloszenia.pl to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.