Zakład Pogrzebowy Marek Zadora - Wadowice 2021-08-09
Małopolskie, Wadowice
Telefon: 509 397 895

Śmierć jest nieodzownym elementem życia każdego z nas. Życie ulotne niczym płomień świecy kiedyś zagaśnie. Trudno sobie wyobrazić emocje jakie wiążą się podczas utraty bliskiej osoby. Niewątpliwie jest to czas: smutku, żalu, rozterki. Podczas organizacji i obsługi pogrzebu służymy dobrą radą oraz pomagamy dopełnić wszelkie formalności urzędowe. Zawsze staramy się, aby ostatnia posługa była odzwierciedleniem wszelkich uczuć jakie wiązały Ciebie z ukochaną osobą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb można wykonać tylko raz oraz nie da się go powtórzyć. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest wybór odpowiedniego Zakładu Pogrzebowego, który godnie będzie reprezentował Rodzinę Zmarłego podczas ceremonii pogrzebowej. Należy podkreślić, że w naszej firmie pogrzebowej zatrudniamy osoby wykwalifikowane i odpowiedzialne, które czuwają nad całą ceremonią pogrzebową. W ZADORA możesz zamówić kompleksowy pogrzeb: począwszy od eksportacji zwłok do domu pogrzebowego, pomocy przy formalnościach urzędowych, finalizując na obsłudze pogrzebu oraz wyborze solidnego nagrobka. Prowadzimy, również sprzedaż trumien: sosnowych, dębowych, sarkofagów według krajowych oraz zagranicznych wzorów. Proponujemy, Państwu również usługi pogrzebowe z zakresu: kremacja zwłok, transport zwłok oraz ekshumacja. W ofercie posiadamy model karawanu, który uczestniczył przy ekshumacji ciała Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jest to ponad 6 metrowa limuzyna. Wychodząc naprzeciw Państwa przekonaniom religijnym organizujemy pogrzeby zarówno katolickie jak i innych wiar oraz obrządków religijnych. Wykonujemy pogrzeby: tradycyjne, również połączone z kremacją zwłok. Oferujemy, również inne usługi pogrzebowe, które znajdziecie Państwo w zakładce: usługi pogrzebowe. Organizujemy pogrzeby na terenie małopolski, a w szczególności miejscowości takich jak: Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kęty, Zator, Oświęcim, Kraków, Bielsko-Biała oraz okolicznych miejscowościach tych miast. Oferujemy również, zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport zwłok. Pamiętaj, aby wybrać właściwy Zakład Pogrzebowy, który będzie godnie reprezentował ciebie podczas ceremonii pogrzebowej. Pogrzebu nie da się powtórzyć, dlatego wszystko musi być dopięte na ostatnio guzik. Zakład Pogrzebowy ZADORA posiada już ponad ćwierć wieku doświadczenia przy organizacji oraz obsłudze uroczystości pogrzebowych. W tej trudnej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby możesz liczyć na: kulturę, dyskrecję i rzetelność. Nasz Zakład Pogrzebowy służy pomocą o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli masz jakieś wątpliwości związane z organizacją pogrzebu lub formalnościami, zadzwoń do nas, postaramy się rozwiać każde z nich. Ćwierć wieku doświadczenia jest gwarantem, że usługa pogrzebowa będzie przebiegała w należyty sposób.
Zobacz naszą ofertę > https://zadora24.pl/
Ocena: 0
Wyświetleń: 90 Dodał(a): pk.zadora


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA DĘBICA

Web-Ogloszenia.pl to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. Web-Ogloszenia.pl to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.